Leczenie dentystyczne w centrum stomatologii Deontologia w Piasecznie powstało z myślą o pacjentach wymagających.  Dodatkowo ceniących profesjonalizm oraz doświadczenie lekarzy. Stworzyliśmy unikalne miejsce. Krok po korku prowadzimy pacjenta przez zabiegi stomatologiczne m.in.: stomatologię zachowawczą, leczenie kanałowe, protetykę, implantologię czy też chirurgię. Wszystko jest dostępne blisko Ciebie, w samym centrum Piaseczna przy ul. Puławskiej 28/8.

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi kompleksowej stomatologii począwszy od najmłodszych pacjentów, przez młodzież i skończywszy na dorosłych pacjentach. Holistyczne podejście do leczenia naszych specjalistów stomatologii sprawia, że pacjenci z zaufaniem wracają do nas w przypadku nagłych problemów z uzębieniem. W naszym centrum stomatologii pracują wyłącznie specjaliści ze wszystkich dziedzin i specjalizacji – wykorzystują swoją wiedzę oraz kompetencje.

W Dentologii korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu medycznego oraz najnowszych rozwiązań z zakresu leczenia zębów, narządu żucia czy też fizjoterapii górnej części kręgosłupa.

Serdecznie zapraszamy do naszych gabinetów wszystkich pacjentów z Piaseczna, Konstancina, Góry Kalwarii czy też Warszawy (Wilanów, Ursynów, Ursus)

Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki oraz fizjoterapii!

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
    Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
    Zostaw numer
    oddzwonimy!