Bezpieczeństwo

Zmianie uległy tymczasowo zasady przyjęć, poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje:

Na wizytę proszę umawiać się osobiście, mailowo lub telefonicznie, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 22 299 18 16 oraz 570 141 111 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-20.30, oraz pod adresem [email protected]. Prosimy o cierpliwość – jeśli się Państwo nie dodzwonią, na pewno oddzwonimy.

Podczas zapisu nasza recepcjonistka przeprowadzi z Państwem wywiad epidemiologiczny, który będzie potwierdzony w dniu wizyty. Bardzo prosimy o podawanie wszystkich istotnych i przede wszystkim prawdziwych informacji o stanie Państwa zdrowia. Chrońmy się wzajemnie 🙂

Przyjmujemy wyłącznie pacjentów bez objawów! W przypadku wystąpienia objawów infekcyjnych prosimy o przełożenie wizyty, gdyż ze względu na bezpieczeństwo innych pacjentów i personelu nie będziemy mogli jej przeprowadzić!

Przed przyjęciem kontrolujemy temperaturę i weryfikujemy stan zdrowia pacjenta przeprowadzając ponownie wywiad epidemiologiczny.

Dbamy o planowanie wizyt w taki sposób, żeby personel miał czas na dezynfekcję pomieszczeń po każdej wizycie a pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszy kontakt.

Przy drzwiach wejściowych stworzyliśmy miejsce zwane śluzą, w którym będą Państwo proszeni o poddanie się aktualnie wymaganym procedurom higienicznym (np. zdezynfekować dłonie, zabezpieczyć odzież fartuchem, założyć maseczkę, czepek i ochraniacze na buty).

Nasi lekarze i asystentki – w zależności od aktualnych rekomendacji – mogą pracować w kombinezonach, maskach, rękawicach, przyłbicach lub goglach. Proszę się nie martwić, tam w środku nadal jesteśmy my ❤️

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

    * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
    Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
    Zostaw numer
    oddzwonimy!